Czwartkowe wieczory w ,,Między Wierszami”

Kluboksięgarnia

,,Jest kawiarnia na Kamionku/Tak. Między Wierszami,/gdzie kulturę się serwuje/między posiłkami” – w ten sposób popularny aktor teatralny, aktor dubbingu i reżyser dubbingu Tomasz Marzecki rozpoczyna wszystkie wieczory z kulturą, które odbywają się w co drugi czwartek o godzinie 20.00 przy ul. Grochowskiej 288 w cafe club Między Wierszami.

Tomasz-MarzeckiTomasz Marzecki (na zdjęciu obok)  jest także członkiem naszej Rady i społecznikiem, i choć czwartkowe wieczory to w całości jego autorski pomysł i wykonanie, to jednak w pewien sposób członkowie naszej Rady czują się współodpowiedzialni za dzieło Tomasza i jego sukces – promocyjnie i programowo i gotowi są go w każdej chwili wspierać, jako wykonawcę zadania z długiej listy zadań statutowych Rady.

Mamy prawdziwe szczęście, że Tomasz jest w stanie ściągnąć do nas naprawdę interesujące osoby ze świata kultury i sztuki, które wzbogacają ofertę kulturalną w dzielnicy o naprawdę ciekawe wieczory. Warto z nami być!

 

To tuż obok. Wstęp jest wolny – jedzenie i picie doskonałe, do stołu podają nawet książki do przejrzenia z księgarni na dole. Za oknem słota, krótkie dni – czy może być lepsza oferta na długie wieczory?

Muzyczne wieczory w Mięzy Wierszami

Tekst: D.Lamcha, Zdjęcia ,,Między Wierszami”

powrót do strony głównej                         czytaj: jesień z Tomaszem Marzeckim w ,,Między Wierszami”

 

Comments are closed.