Stan oświetlenia na Kamionku

 

img_20161203_1255251 img_20161203_1250401

 

 

 

 

 

 

Widać różnicę, prawda?

Najkrótsze dni w roku to sprawdzian miejskiego oświetlenia. Sprawdziliśmy, jak zostały umyte klosze na Błoniach Elekcyjnych. Ich stan jesienią nas zaniepokoił i dlatego upomnieliśmy się o to. Mleczne białe kule, zwłaszcza niektóre,  były tak brudne, że energia elektryczna zużyta na ich świecenie zdawała się zmarnowana – światła dawały niedużo, niektóre tonęły w gęstwinie liści.

Nie tylko piszemy, ale i sprawdzamy. Teraz jest oczywiście dużo lepiej, większość latarni wygląda tak, jak na zdjęciu z lewej, ale znaleźliśmy i takie, które – no właśnie nie wiadomo, z jakiegoś powodu nie dały się umyć.

odpowiedź na interpelację w sprawie latarni na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych

Równocześnie informujemy, że wszelkie braki i usterki oświetlenia można – I NALEŻY – zgłaszać na miejską infolinię 19115 – telefonicznie bądź w internecie. W przypadku latarni ulicznych – mają one numery, które warto zapisać, bądź sfotografować i podać w zgłoszeniu – w celu uniknięcia ewentualnych omyłek. Zgłaszając usterkę w internecie warto przekopiować swój numer zgłoszenia, wówczas można później sprawdzić jego status. Bez numeru jest to niemożliwe.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.