I Kamionkowski Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży.

profilowe

Uwaga Dzieci i Młodzieży! Uwaga Rodzice! Tego jeszcze nie było! Wystartował Pierwszy Kamionkowski Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży ,,Skarb na Kamionku”! Do końca roku szkolnego zaledwie parę dni, stopnie postawione, lekcji już prawie nie zadają… Trwa ciągnące się wieczność oczekiwanie na WA -KA-CJE… Zakupy, przygotowania do wyjazdu… Jednak są tacy, którzy nie wyjeżdżają od razu. I są tacy, którzy wyjeżdżają, ale tam gdzie się znajdą nie będą mieli do końca zorganizowanego czasu.

I to jest dobra chwila, najlepsza na podjęcie tego wyzwania, które Wam rzuciliśmy – napiszcie – obojętnie prozą czy wierszem słów parę o sobie i o poszukiwaniu skarbu. Skarbu szukamy tym razem na warszawskim Kamionku. Na pewno znacie to miejsce, bo należą do niego i Park Skaryszewski, i przyległe do niego Błonia i Stadion Narodowy oraz plaża ,,poniatówka”. Należą też stare pofabryczne tereny przy Dworcu Wschodnim, kamienice przy Mińskiej, Bliskiej, Rybnej i Głuchej. Stary tor kolarski Orzeł to też Kamionek. I Sinfonia Varsovia, i Teatr Powszechny. I park OPAK.

No, i dobra wiadomość — nie trzeba wcale pisać dużo. Wystarczy nawet jedna kartka.

Obiecujemy, że zwycięzca otrzyma naprawdę fajną nagrodę, spodobają się Wam też nagrody II i III, no i okoliczności wręczenia nagród.

Więcej: https://skarbnakamionku.blogspot.com/

Konkurs odbywa się pod patronatem Rady Osiedla Kamionek.

banner

Bookmark the permalink.

Comments are closed.