Luty w teatrze Parabuch i pierwsza w 2016 r premiera

PARABUCH – nasz zaprzyjaźniony, kamionkowski i amatorski teatr, mający siedzibę w Liceum im. J. Jasińskiego, zaprasza w lutym na trzy doskonałe przedstawienia:

13 lutego o 17:00, ul. Grochowska 346/348 – „Trzy kroki do wieczności” Jerzego A. Masłowskiego w wykonaniu Wiktora Skowrońskiego i Roberta Głowackiego.  Co to za przedstawienie – najlepiej mówi recenzja w Zielonych Wiadomosciach. http://zielonewiadomosci.pl/tematy/kultura/trzy-kroki-do-wiecznosci/ Teatr Parabuch - Trzy kroki do wieczności

25 lutego o  20:00 będzie można znowu  obejrzeć „Dworzec” Aleksandra Derkaczewa w wyśmienitej obsadzie: Anki Łękarskiej i Alka Pawlaka w Księgarni Cafe – Klubie „Między Wierszami” przy ul. Grochowskiej 288! To wspólczesna liryczno-romantyczna dwuosobowa opowieść o samotności, głodzie uczuć, a także roli przypadku w życiu.

Anka Łękarska i Alek Pawlak na tytułowym ,,Dworcu”

 

27 i 28 lutego o godz. 17 –PREMIERA

Teatr Parabuch- Podróż do wnętrza pokoju

Tak na premierę zaprasza sam teatr:

,,zapraszamy Państwa na „Podróż do wnętrza pokoju” Michała Walczaka. Jest to historia 32-letniego Skóry, granego przez Sebastiana Lachockiego, który próbując być kimś ważnym i wyjątkowym powoli zatraca się w zamkniętej rzeczywistości wynajętego pokoju. W tej „podróży” nie pozostaje jednak sam, obok Sebastiana będą mogli Państwo zobaczyć lub usłyszeć: Annę Kępę, Aldonę Zarębę (debiutującą w Parabuchu!), Marcina Górskiego, Jarosława Ostrowskiego, Wiktora Skowrońskiego, Macieja Szafrańskiego, Mateusza Talmę i Krzysztofa Urbańskiego.”

Do zobaczenia w Parabuchu!

Tekst: D.Lamcha, zdjęcia: teatr Parabuch

http://kamionek.warszawa.pl/wazne-miejsca/teatry/

Bookmark the permalink.

Comments are closed.