Bieg Wedla 2016

Jak co roku Rada Osiedla patronowała Biegowi Wedla w Parku Skaryszewskim. Po raz jedenasty spotkaliśmy się zimową porą w parku. I jak co roku wręczyliśmy puchary najlepszej biegaczce i biegaczowi z Kamionka na dystansach 5,5 km oraz 9 km.  W tym roku zostali nimi: Anna Rudnicka i Jacek Karwowski oraz Anna Chmielowiec i Adam Macugowski.

 

12648138_988837434484878_1537031745_n

Bieg Wedla – uczestnicy przygotowują się do startu

Bieg Wedla

Na mecie gorąco

Bieg Wedla - zwycięzcy

Uczestnicy biegu na 9 km z Kamionka odebrali trofea: Na zdjęciu z p. Burmistrzem M. Wieremiejczykiem i członkami Rady: Olą Krasińską, D. Lamchą, Jarkiem Kanią

Bieg Wedla

Uczestnicy biegu na 5,5 km z pucharami. Z lewej – p. naczelnik Wydz. Sportu Andrzej Opala. Z prawej – p. radna Dzielnicy K.Bernadetta Olszewska

 

Gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom. Wszyscy, którzy dobiegli do mety są zwycięzcami – nawet jeśli nie zdobyli pucharów – bo ich nagrodą jest świetna forma pozwalająca zmierzyć się ze sporym dystansem i zimową pogodą. Cieszy, że bieganie i dbałość o utrzymanie formy stały się stylem życia dla tak wielu z nas. Wypada zatem życzyć wytrwałości i nieustającego zapału do codziennych treningów. Także tym, którym w tym roku ukończyć biegu się nie udało.

Gratulujemy organizatorom sprawnego przebiegu  i rosnącej popularności imprezy. Liczni sponsorzy w tym roku sprawili, że większość uczestników wyszła z Biegu z nagrodami.W tym roku było ich naprawdę mnóstwo, wśród nich m. in. akcesoria dla biegaczy, zaproszenia z kawiarni ,,Dziki Lokator”, bony na wspaniałe ciasta z,,Misianki”, słodkie torciki wedlowskie z logo XI Biegu Wedla, a nawet gratisowe rozliczenia PIT!

Kamionek-baner

Osiedle i Radę Kamionka reklamował baner ilustrujący, co mamy najlepszego.

W tegorocznej edycji biegu wystartował zaprzyjaźniony z nami mieszkaniec Kamionka Paweł Różycki, który po ukończeniu biegu podzielił się z nami wrażeniami z punktu widzenia zawodnika – chwalił bieg za organizację i atmosferę.

Bieg Wedla

Jarek Kania – sekretarz Rady gratuluje Pawłowi Różyckiemu ukończenia biegu.

Poprzedni wpis

Bookmark the permalink.

Comments are closed.