Turniej o Puchar Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych – nasza drużyna już trenuje!

W dniu 11 lutego 2017 r. odbył się kolejny trening drużyny piłkarskiej Kamionka, która przygotowuje się do majowego Turnieju o Puchar Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych. Wiosną, już po raz drugi o zdobycie wspomnianego pucharu będą rywalizowały ze sobą zespoły z poszczególnych Osiedli Pragi – Południe. Stawka jest wysoka, a przeciwnicy silni, dlatego chociaż w wesołej atmosferze, to z pełnym zaangażowaniem (jak widać na zdjęciach) ćwiczyliśmy rozmaite elementy gry, kładąc duży nacisk na boiskową komunikację i zgranie, gdyż w ramach otwartego naboru do drużyny dołączyły nowe osoby. Dodatkową motywację dla naszej drużyny stanowi fakt, że jesteśmy gospodarzami Turnieju i mimo ogromnej sympatii do innych Osiedli, naszym marzeniem po zakończeniu imprezy jest odśpiewanie „Puchar jest nasz!”.

DSC00139 DSC00142 DSC00143

Pomimo rozpoczęcia treningów, zapraszam chętnych, aby zgłaszali się do naszej drużyny. Można tego dokonać poprzez wysłanie emaila na adres [email protected]. Jednocześnie przypominam, że zgodnie z Regulaminem Turnieju, członkiem zespołu może być osoba zamieszkująca lub pracująca na danym osiedlu, bądź należąca do grupy działającej na danym osiedlu/na rzecz danego osiedla.

Tekst przygotował – Jarosław Kania
Bookmark the permalink.

Comments are closed.